Перейти до основного вмісту
Матеріали до уроків

Всеукраїнська школа онлайн    

Фізика

Безкоштовні відеоуроки з фізики для 8 класу за чинною програмою МОН з теорією, розв'язками вправ та задач, тестуванням 

Українська мова

1. «Мова – ДНК нації»
Цей проєкт має інтерактивний сайт, пропонує вивчати мову через різні інструменти: блог, вправи, диктанти. Також є змога перевірити свій текст та виявити граматичні, лексичні та орфографічні помилки. У блозі «Мова – ДНК нації» розглядаються актуальні теми.

2. Експрес-уроки Олександра Авраменка

Авраменко випускає збірки аудіодиктантів, а з 2015 — веде мовну рубрику «Експрес-урок» на «1+1». Ця рубрика містить короткі відео до двох хвилин. Інформація легко сприймається та гарно запам’ятовується.

3. Тренажер з правопису української мови

Ресурс, що дає змогу після ознайомлення з теорією закріпити її на практиці. «Тренажер з правопису української мови» пропонує різноманітні теми до опрацювання: від правопису голосних до вживання фемінітивів.

4. Офіційний сайт української мови 

Тут зібрані основні правила мови, покликані розширити ваші знання. Якщо ви готуєтесь до іспитів чи диктантів, працюєте над дипломною чи курсовою роботою — будьте впевнені, що Офіційний сайт української мови послужить вашим помічником. 

5. MOVA .info
 

Тут ви знайдете електронний підручник української мови, словники та ігри. А якщо у вас виникнуть запитання щодо мови, ви зможете звернутися напряму до фахівців.

6. Курс «Українська мова та література»
 

Безкоштовний курс української мови та літератури від Education Era містить 14 лекцій та розрахований на 6 тижнів. Впродовж цього часу ви розглянете основні розділи мовознавства, розберетесь у нюансах фонетики та орфографії, поповните своє мовлення новою лексикою, зокрема фразеологізмами.

7. Застосунок Р.І.Д.
 

Р.І.Д. — додаток для охочих покращити українську мову та водночас поринути в історію, культуру, етнологію України.
Тут можна позмагатися з іншими учасниками, а щоб прискорити свій розвиток у грі — додавати власні слова та отримувати за це бонуси.

8. Курс «Сучасна українська мова»
 

Цей курс від Освітнього Хабу Києва створено на основі Українського правопису 2019 року. Тож вже у процесі навчання ви дізнаєтесь про всі новації, запроваджені новим правописом. Водночас ви вивчите чи повторите базу української мови: звуки й букви, орфографію, пунктуацію.

9. Курс «Українська за 27 уроків» 
 

Навчання розроблялося проєктом «Є-мова» — платформою з вивчення української мови з акцентом на живе спілкування.
Позбавитися страху говорити попри помилки й суржик — не так просто, особливо, якщо немає підтримки. Проте викладачі можуть стати цією підтримкою! Тут чекають відеоуроки й конспекти, проміжні тести, творчі завдання.


10. Курс «МовиТИ»
 

Курс розрахований на тих, хто вчив українську в школі та університеті, але майже не використовував у житті. Завдяки «МовиТИ» ви перестанете боятися здаватися смішними чи говорити з помилками. Ви зрозумієте, чому робити помилки – корисно, а ще попрощаєтесь із перфекціонізмом, адже неможливо знати усі наголоси та правила.

11. Безкоштовні відеоуроки з геометрії для 10 класу за чинною програмою МОН з теорією, розв'язками вправ та задач, тестуванням.