Перейти до основного вмісту
Дистанційне навчання

 

Загальна інформація

 

Дистанційне навчання у ФІМЛІ розпочато з 13 березня. 12 березня проведено позачергове засідання педагогічної ради, на якій було розглянуте питання організації дистанційного навчання. 

Для швидкого залучення максимальної кількості ліцеїстів на першому етапі створено групи в Телеграм для кожного класу для кожного предмету для організації взаємозв’язку між ліцеїстами та викладачами-предметниками. Як основний засіб комунікації між батьками та вчителями використовується платформа «Ошкола». Засобами платформи організовано облік «відвідування» занять, оцінювання, виставлення домашніх завдань, коментарі до оцінок, запити та діалоги з батьками. 

Проводяться роботи по налагодженню роботи на хмарній платформі G Suite for Education з використанням її можливостей, та за допомогою різних інтернет-додатків: Zoom, Skype, платформа «На урок», My Quizizz, Lino, Google Presentation Projects, Google Forms, Padlet, MindMeister, Lino, LearningApps, Телеграм, Вайбер, сайт навчального закладу, персональні сайти (блоги) вчителів.

 

Комунікація

 

Учитель – учень: уроки проходять згідно розкладу з використанням зазначених вище технологій, Телеграм використовується як засіб зв’язку з вчителями в режимі реального часу протягом уроків та позаурочний час, ДЗ прописуються на платформі «Ошкола» (інформація надсилається автоматично до батьків і учнів).

Батьки - учитель: платформа “Ошкола”, розділ “Діалоги”.

 

Розклад уроків

 

Розклад уроків максимально наближений до основного розкладу, розміщений на порталі “Ошкола”. Для оптимізації навчального процесу допускаються об’єднання підгруп, часові перенесення в межах навчального дня за попереднім узгодженням.  

Орієнтовний розклад “дзвінків” 

 

1 урок: 8-30 - 9-15

2 урок: 9-30 - 10-15

3 урок: 10-30 - 11-15

4 урок: 11-30 - 12-15

5 урок: 12-30 - 13-15

6 урок: 13-30 - 14-15

 

Накази

1) Щодо організації освітнього процесу
(з елементами дистанційного навчання)
у ФІМЛІ під час карантину

2) Про карантин

 

 Натисніть, щоб перейти на сайт ОШКОЛА