Перейти до основного вмісту
Підготовчі курси 2019-2020 н.р.

Через запровадження Загальноукраїнського карантину підготовчі курси для учнів 6-го класу переходять на дистанційний формат. Найближчим часом кожен учень-курсант отримає інструкції щодо подальших дій.

Шановні батьки та учні підготовчих курсів ФІМЛІ!

Адміністрація та педагогічний колектив ліцею надзвичайно стурбовані  організацією і проведенням вступної кампанії цього року в зв’язку з Загальноукраїнським карантином. Тож, ми плануємо провести Олімпіаду (15.05.2020р. о 15-00) і Випускну контрольну роботу (22.05.2020р. о 15-00) з математики дистанційно та сподіваємось на дотримання норм академічної доброчесності. Курсанти будуть зараховані до ліцею за результатами цих робіт та враховуючи успішність їхнього навчання на курсах за весь навчальний рік. Про правила проведення вступних робіт повідомимо додатково.

Шановні учні 6 класів шкіл м.Черкаси!


Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ) запрошує Вас взяти участь в традиційній Математичній олімпіаді – 2020 для шестикласників.  Переможці олімпіади будуть зараховані до ліцею без вступних випробувань. Олімпіада відбудеться дистанційно 15.05.2020 року о 15.00. Для участі необхідно зареєструватись у Google  Classroom, код hupcwmw. Бажаємо успіхів!